Clicky

قوانین ثبت‌نام در مرکز زبان‌های خارجه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی:
1.متقاضیان کلیه دوره‌های زبان در مرکز آموزش‌های زبان خواجه نصیر، موظف به پرداخت 100% شهریه دوره به هنگام ثبت‌نام هستند.
2.رعایت پیش‌نیاز دروس در دوره‌های ITTC , IELTS b جهت ثبت نام الزامی است.
3. مسئولیت انتخاب دوره مورد نظر و ساعات كلاس‌ها به عهده زبان‌آموز است. بنابراین در انتخاب موارد فوق دقت لازم را مبذول فرمایید، در غير اين صورت مرکز از تغيير دوره يا تعويض ساعات كلاس معذور است.
4.در کلاس‌های آنلاین زبان‌آموز موظف است قبل از شروع کلاس ، فيلم ويدئو آموزشی نحوه اتصال  را از بخش راهنمای وب‌سايت ملاحظه کرده و با نحوه ورود و امکانات کلاس‌های آنلاین آشنا شود. مسئولیت عدم اتصال به موقع به کلاس به عهده زبان آموز است.
5.زبان‌آموز موظف است 15 دقیقه پیش از ورود استاد در ساعت مشخص شده در کلاس (آنلاین یا حضوری) حاضر باشد.
6.زبان‌آموز موظف است به هنگام آموزش، حسن رفتار و اخلاق و همکاری با سایر زبان‌آموزان را رعایت کند.
7.در صورت غیبت زبان‌آموز، امکان برگزاری جلسه جبرانی وجود نخواهد داشت همچنین عواقب ناشی از جاماندن از سرفصل‌های دوره، نسبت به سایر زبان‌آموزان با شخص زبان آموز است و مرکز زبان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کوتاهی وی نخواهد داشت.
8.غیبت مجاز در دوره‌های تربیت‌مدرس کودک و بزرگسال 3 جلسه و در دوره‌ی تربیت‌مدرس آیلتس تا 4 جلسه بلامانع است.
9.غیبت مجاز برای زبان‌آموزان در دوره‌های آیلتس تا 5 جلسه بلامانع است.
10.غیبت مجاز در دوره‌های مکالمه برای 1 جلسه بلامانع است.
11.در صورت تعدی از تعداد غیبت مجاز در دوره‌های تربیت‌مدرس، آیلتس و مکالمه، زبان‌آموز مجاز به شرکت در آزمون عملی نهایی (دموی نهایی) نخواهد بود.
12.زبان‌آموز موظف است در صورت غیبت یا محروم‌شدن از آزمون عملی در روز پایان‌ترم، جهت کسب مجوز و رزرو وقت دموی جبرانی اقدام کرده و جریمه‌ی تعیین شده برای قصور و عدم‌حضور وی در جلسات را پرداخت کند. 
13.در صورت عدم کسب نمره‌ی حدنصاب در پایان دوره، و صلاح‌دید استاد جهت شرکت در جلسات رفع اشکال زبان‌آموز موظف است در تعداد جلسات مشخص شده‌ی اختصاصی رفع اشکال ثبت‌نام کند.
14. زبان‌آموز موظف‌ است پس از اعلام استاد و مشخص کردن تاریخ برای شرکت در جلسات رفع‌ اشکال، شهریه جلسات فوق‌العاده را تا یک هفته پیش از تاریخ مشخص‌ شده پرداخت کند. 
15.در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل، زبان‌آموز موظف است ابتدا آن را با سرپرست واحد آموزش مطرح کرده تا به حل و فصل مسئله درون مرکز رسیدگی شود؛ در غیر این‌ صورت تمام عواقب ناشی از اقدامات ناصبورانه متوجه شخص زبان‌آموز است.
16.زبان آموز مجاز به ضبط کلاس، تکثیر و انتشار ویدئو و محتواهای آموزشی در جلسات آنلاین با اساتید آمریکایی، بریتانیایی و کانادایی نیست و کلیه حقوق مادی و معنوی نسبت به محتوای بصری، صوتی و متنی، متعلق به برگزارکننده است. انتشار هرگونه محتوای آموزشی دوره‌ها خلاف قوانین و مبنی بر عدم رعایت حقوق معنوی و فکری است و مرکز زبان حق پیگیری از مراجع قضایی را خواهد داشت.
17.شرکت‌کنندگان موظف هستند در دوره ثبت‌نام‌ شده شرکت نمایند، در صورت برگزاری دوره و عدم حضور زبان‌آموز، مرکز زبان هیچ‌گونه تعهدی نسبت به عودت وجه نخواهد داشت.
18.در صورت اعلام انصراف زبان‌آموز از ثبت‌نام حداکثر تا سه هفته قبل از شروع دوره، 50 درصد وجه پرداخت‌شده به‌عنوان خسارت کسر شده و مابقی مبلغ ثبت‌نام عودت داده می‌شود.
19.در صورت انصراف از ثبت‌نام کمتر از سه هفته مانده تا شروع کلاس، مبلغی مسترد نخواهد‌ شد.
20. انصراف و یا در صورت امکان استرداد وجه (طبق مورد 18) فقط به صورت حضوری و در ساعات اداری امکان پذیر است.
21.اختیار جابجایی برنامه کلاس، و یا تغییر مدرس دوره در صورت نیاز با مرکز زبان است.
22.مرکز زبان هرگونه تغییر در ساعت، زمان شروع کلاس‌ها و … را از طریق سایت و پلتفرم‌های مجازی اطلاع‌رسانی می‌کند و زبان‌آموز موظف است روزانه اخبار و پنل کاربری خویش را بررسی کرده و از تغییرات آگاه شود، هرگونه عواقب ناشی عدم پیگیری اخبار، از قصور زبان‌آموز تلقی شده و موسسه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از عدم آگاهی وی نخواهد داشت.
22.معیار ارزیابی‌ پیشرفت‌‌ تحصیلی‌ زبان‌آموز نمرات کلاسی و پایانی در هر دوره است‌. نمرات‌‌ زبان‌آموز در هر درس‌ به‌ صورت‌ عددی‌ بین‌ 0 تا 100 و از نظر کیفی بین A - F تعیین می‌شود. حداقل‌ نمره‌ قبولی‌ در هر درس‌ نباید کمتر از شصت و یا D باشد.
23.امکان مجدد شرکت در امتحان‌ در صورت‌ موجه‌ بودن‌ غیبت‌ زبان‌آموز (بیماری‌، فوت‌ بستگان‌ درجه‌ یک‌) و مردودین‌ ازسوی‌ مرکز زبان و پس‌ از پرداخت‌ بخشی از شهریه‌ (25%)، بلامانع‌ است.
24.زبان‌آموزانی که‌ دوره را بر اساس‌ مقررات‌ و آزمون‌های عملی و کتبی با موفقیت‌ پشت سر گذاشته باشند، امکان دریافت‌ گواهینامه‌ پایان‌ درس‌ از سوی‌ مرکز زبان را دارند.
25.تخلف‌ و تقلب در امتحانات‌ خواه‌ در جریان‌ امتحان‌ و خواه‌ به‌ هنگام‌ تصحیح‌ اوراق‌ و یا در هر مورد دیگر، غیراخلاقی و مخالف سیاست‌های مرکز زبان است‌. در نتیجه در صورت اثبات، زبان آموز از ادامه‌ی آزمون محروم و نمره‌ی ایشان صفر خواهد بود. در این صورت زبان‌آموز موظف است تا هزینه‌ی آزمون مجدد را بپردازد و مجددا آزمون دهد.
26.در صورت دریافت گواهینامه دوره، مسئولیت حفظ گواهینامه و تهیه‌ی رونوشت از آن، به عهده شخص زبان آموز است.
27.در کلاس‌های آنلاین حضور و فعالیت دانشجویان در تمام جلسات الزامی است. ویدیوی هر جلسه پس از اتمام آن در پنل کاربری به اشتراک گذاشته می‌شود تا با وجود هر مشکل زبان‌آموز بتواند از محتوای هر جلسه استفاده کند. لینک فیلم ضبط شده از هر جلسه تا یک هفته قابل مشاهده است.
28. به دلیل حفظ کیفیت کلاس‌ها، تعداد نفرات ثبت‌نامی در هر نوبت محدود است. بدیهی ست دانشجویانی که زودتر اقدام به ثبت نام کنند از انتخاب‌های بیشتری جهت انتخاب روز و ساعت کلاس برخوردار هستند، در صورت تکمیل ظرفیت، مرکز زبان هیچ مسئولیتی در قبال جاماندگان از ثبت‌نام نخواهد داشت.
29.مرکز، جهت معرفی و اطلاع‌رسانی از دوره‌ها و برنامه‌های خود می‌تواند از بخش‌هایی از برنامه‌های در حال برگزاری با حضور شرکت‌کنندگان و اساتید -بدون نشان دادن هویت ایشان- در قالب مدیا استفاده کند.
30.با توجه به برگزاری کلاس ها در فضای آموزشی متعلق به دانشگاه خواجه نصیر، زبان آموزان موظف به رعایت قوانین و مقررات دانشگاه در مورد نوع پوشش و رفت و آمد است.
31. هر گونه ارتباط زبان آموز با اساتید (در قالب تماس یا پیام) خلاف قوانین و مقررات بوده و در صورت پیش آمد چنین موردی زبان آموز از حق ادامه دوره و شرکت در آزمون محروم خواهد شد.
32.زبان‌آموز می پذیرد  که حیطه اختیاراتی صرفا در حوزه‌ی دانش آموزی دارد.


کریستفور مک‌دانلد، فارغ‌التحصیل رشته زبان انگلیسی دانشگاه‌ آکسفورد انگلستان و دانشگاه ایالتی مین آمریکا و دارای سال‌ها سابقه مدیریت و تدریس زبان انگلیسی در مرکز ایالتی مین و وینچندون آمریکا، مدارس المپیا در ویتنام و کالج استنسند کانادا است.​​​​​​​

کریس مک‌دانلد
استاد بین‌المللی انگلیسی از آمریکا

روری اوکانر، فارغ‌التحصیل دانشگاه دوبلین ایرلند و استاد زبان انگلیسی در دانشگاه کومازاوای ژاپن و آکادمی براینی کره جنوبی و همچنین مدرس زبان انگلیسی در موسسات معتبر در سراسر دنیا نظیر والزانگلیش ایرلند، ایستادیلند هنگ‌گنک و وی‌آی‌پی‌ایکس لندن است. 

​​روری اوکانر
استاد بین‌المللی انگلیسی از بریتانیا

چارلز ارین پایل
استاد بین‌المللی زبان انگلیسی از کانادا

​​​​​​​چارلز ارین پایل، فارغ‌التحصیل دانشگاه ایلینویز شرقی در آمریکا و دوره‌ی عالی آموزش انگلیسی به غیر انگلیسی‌زبان‌ها و استاد تمام‌وقت انگلیسی در کالج وسترن تاون تورنتوی کانادا است و بیش از ده سال سابقه آموزش انگلیسی به صدها زبان‌آموز غیرانگلیسی‌زبان دارد.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید