Clicky
ENGLISH WITH NATIVE

مرکز بین‌المللی یادگیری انگلیسی
با اساتید آمریکایی، کانادایی، بریتانیایی، استرالیایی

درخواست مشاوره
تماس: ۲۲۳۶۶۵۳۷

یادگیری انگلیسی با اساتید آمریکایی

​Learn English with NATIVE Instructors

ادامه مطلب

تنها مجموعه‌ی بین‌المللی یادگیری انگلیسی
​​​​​​​ با اساتید آمریکایی، کانادایی، بریتانیایی و استرالیایی
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​

برای تماس مشاوران ما با شما همین حالا درخواست خود را ثبت کنید و یا با شماره ۲۲۰۶۱۲۵۸-۰۲۱ تماس بگیرید

ارسال

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

دوره‌های عمومی

برای مهاجرت، کار و تحصیل در کشورهای انگلیسی‌زبان

در دوره‌های عمومی، اساتید آمریکایی، کانادایی، بریتانیایی و استرالیایی زبان انگلیسی را با هدف آماده‌سازی زبان‌آموزان برای مهاجرت، کار و تحصیل در کشورهای انگلیسی‌زبان، به صورت گام به گام و از پایین‌ترین سطوح تا مراحل پیشرفته زندگی، تدریس می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

دوره‌های مدیران

برای توسعه بین‌المللی کسب و کار

در دوره‌های ویژه مدیران، اساتید زبان متخصص در حوزه کسب و کار مستقیما از آمریکا، کانادا، بریتانیا و استرالیا زبان انگلیسی را در فضایی دوستانه و تعاملی از پایه‌ تا پیشرفته تدریس می‌کنند تا مدیران بتوانند در موضوعات کاری به راحتی با شرکای بین‌المللی خود تعامل و گفتگو کنند.​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

دوره‌های کودک و نوجوان

برای یادگیری اصولی از ابتدا

در دوره‌های ویژه کودک و نوجوان، اساتید آمریکایی، کانادایی، بریتانیایی و استرالیایی با جدیدترین متد یادگیری بر اساس بازی و سرگرمی، زبان انگلیسی را به کودکان و نوجوانان تدریس می‌کنند تا به راحتی با سایر هم‌سالان خود در کشورهای انگلیسی زبان صحبت کنند.

اطلاعات بیشتر

​​​ENGLISH WITH NATIVE
​​​​​​​​​​​​​​

یادگیری از صفر تا ۱۰۰ زبان انگلیسی با مدرسین Native آمریکایی، کانادایی، استرالیایی و بریتانیایی

دریافت مشاوره

IELTS with Native!

 آمادگی برای ​​​​​​​آزمون آیلتس با مدرسین NATIVE
از آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلستان

موفقیت در آزمون آیلتس با توجه به نقش کلیدی نمره این آزمون در مهاجرت و تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان و نیز یافتن فرصت‌های شغلی بین‌المللی، بسیار حائز اهمیت است. یادگیری تکنیک‌های موفقیت در آزمون آیلتس زیر نظر مستقیم اساتید بین‌المللی از کشورهای انگلیسی زبان، بسیار سریع‌تر و نتیجه‌بخش‌تر خواهد بود.
​​​​​​​در مجموعه ENGLISH WITH NATIVE با کمک اساتید بین‌المللی انگلیسی‌زبان در یک فضای صمیمانه و تعاملی، و با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های یادگیری، مهارت های آیلتس را مستقیما از سرچشمه خواهید آموخت.​​​​​​​

Speaking: زیر نظیر اساتید انگلیسی‌زبان NATIVE، توانایی شما در برقراری ارتباط شفاهی با تسلط بر تمامی تکنیک‌های حائز اهمیت در این مهارت ارتقا یافته و با روان صحبت کردن و استفاده صحیح از واژگان و اصطلاحات تاثیرگذار، امتیاز شما در مهارت Speaking را به طرز قابل توجهی افزایش می‌یابد.
Reading: یکی از تکنیکی ترین بخش های آزمون آیلتس مهارت Reading بوده و پارامترهای موفقیت در این مهارت، توانایی خواندن سریع و یافتن کلیدواژه‌ها است. مدرسین NATIVE انگلیسی‌زبان با به‌روزترین و اثربخش‌ترین تکنیک‌ها شما را برای کسب بالاترین امتیاز در این مهارت آماده می کنند.

Writing: مهارت Writing آیلتس یکی از چالش‌برانگیزترین مهارت‌ها برای زبان‌آموزان است که جزئیات دستوری و واژگانی و نیز صحت و انسجام پاسخ در آن اهمیت زیادی دارد. یادگیری اصول و تکنیک‌های این مهارت از مدرسین بین‌المللی NATIVE برگ برنده شما نسبت به سایر شرکت‌کنندگان خواهد بود.
Listening: مهارت آشنایی عمیق با لهجه‌‌ی افراد انگلیسی‌زبان همراه با تشخیص و به یادآوری جزئیات و داشتن تمرکز کافی، لازمه کسب نمره بالا در Listening بوده و یادگیری این مهارت با استاتید NATIVE انگلیسی‌زبان بهترین راه برای کسب آمادگی مناسب در کسب بالاترین نمرات در این مهارت است.​​​​​​​

​​​یادگیری با استاندارد جهانی
​​​​​​​​​​​​​​

در مجموعه بین‌المللی English with Native یادگیری مستقیم و هدف‌مند از اساتید آمریکایی، کانادایی، استرالیایی و بریتانیایی بر پایه آخرین الگوهای جهانی یادگیری زبان و با لحاظ نمودن ویژگی‌ها و اهداف اختصاصی هر زبان‌آموز، همواره رضایت عمیق و پایدار مشتریان ما را به همراه داشته است.

تماس و مشاوره

یادگیری انگلیسی، یک بار برای همیشه
​​​​​​​​​​​​​​

در مجموعه‌ی English with Native یادگیری زبان بر اساس الگوهای یادگیری و آموزش زبان به غیرانگلیسی‌زبان‌ها در دانشگاه‌های معتبر جهان نظیر GeorgiaTech و Waterloo و Georgia State University توسعه یافته و زبان‌آموز از اساتید Native خود انگلیسی را برای همیشه و با تسلط می‌آموزند.

تماس و مشاوره
تماس و مشاوره

​​​سوالات متدوال
​​​​​​​​​​​​​​

لطفا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمایید و اگر سوال و یا نیاز به مشورت داشتید از بخش تماس و مشاوره با ما در تماس باشید.